KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418156
nr 1541 8156
Sven Svensson
(1906-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Dimma över Alvar, Mörbylånga". Olja på pannå, 34x38 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:32:50
19/5 20:52:53
1.500 kr
22/5 17:41:35